20 gru 2010

RE:produkcje - fotoreportaż

              W tym roku wybrałam się na   RE:produkcje  po raz pierwszy.  Skusiła mnie chęć poznania Magdallen, której jestem absolutną fanką, i cieszę się że w końcu udało nam się spotkać. :)
              Jeśli chodzi o wyroby - każdy z pewnością mógł tam znaleźć coś dla siebie. Ja sama prawie przygarnęłam jednego z pluszowych (?) kocurów (patrz: przedostatnie zdjęcie), widziałam bajeczne torby o przedziwnych kształtach (niestety nie mam ich na zdjęciach), zauroczyły mnie filcowe świąteczne podkładki oraz zegarkowa biżuteria Kfiatka.
              Targi nieco mnie rozczarowały jeśli chodzi o organizację piętra z ubraniami. Stoisk było mało, ubrania w większości niezbyt ciekawe, do tego upchane na małych wieszakach. Szkoda, bo nastawiałam się głownie na nie.
              Ostatecznie z targów wyszłam z pustymi rękami (chociaż kusił mnie sweter od Vintage Cat, ale mam już podobny), ceny niektórych wyrobów hand-made mnie lekko powaliły (najprostsze kolczyki za 15zł - to sporo, szczególnie jak się kiedyś bawiło w robienie kolczyków i się zna cenę półfabrykatów) - skończyło się w sumie tylko na oglądaniu. 
 
A wyglądało to tak...
 
18/12/2010
Centralny Basen Artystyczny


16 komentarzy:

 1. W jakim mieście to było, bo nie jestem w temacie, a wygląda to dość ciekawie ?

  OdpowiedzUsuń
 2. fajne bibelotki mozna tam dojrzec ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. łaaaaaaał ! super to wszystko wygląda

  OdpowiedzUsuń
 4. rewelacyjne miejsce az mi z zalu serce sciska szkoda ze do Warszawy mam tak daleko

  OdpowiedzUsuń
 5. ohh czemu mnie tam nie było ? :(

  OdpowiedzUsuń
 6. oo:)
  neistey ja też jestem zawiedziona stoiskami z ubraniami (sama nie miałam zbyt wiele, bo wole szyć pod klienta), ale to gdzie nas umieścili było podłe.. ciężko było na tą góre trafić.. :(

  Miło było Cie poznać :))!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow, muszę powiedzieć, że takie "wypady" muszą działać bardzo inspirująco. Zachwyciło mnie zdjęcie, gdzie są torby, portfeliki i kwiatuszki :). I cekinowy żakiet także bardzo przypadł mi do gustu. Muszę się porozglądać, bo chętnie wybrałabym się na taki skarb inspiracji :)).

  OdpowiedzUsuń
 8. bluzka z motylem jest niesamowita. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. łał! fajnie musiało być :)

  OdpowiedzUsuń
 10. omg ile tam było fantastycznych rzeczy!

  OdpowiedzUsuń
 11. zapraszam do udziału w moim konkursie

  OdpowiedzUsuń
 12. Ile masz wzrostu? :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ooo, mam taką samą bluzkę - tego złoto-czarnego motyla z cekinów :)

  OdpowiedzUsuń